Hakkımızda

Öncelikle sizi burada görmek güzel…

BorsaUP.com sitesi bağımsız olarak çalışır. Bir çok teknik analizcinin kendi alanlarında yada profillerinde fakat halka açık olarak yayımlanan çalışmaları vardır. Bu çalışmalar internette dağınık olarak bulunur. Siz bu kişileri ancak tesadüf eseri yada araştırma yaparak tanıyabilirsiniz. BorsaUP ise analistler ve yatırımcılar arasında bir köprü vazifesi görmektedir. BorsaUP neredeyse hiç analiz yapmaz, ancak taktir edilen analizleri şimdilik sadece Twitter ve BorsaUP.com web sitesinde paylaşır. Bu teknik analizlere ulaşmak için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca takipçi olmak da analizlerden bildirim almak adına güzel bir yoldur. Bunun için abonelik sayfasına bakınız.

Bütün bunların yanında BorsaUP yatırımcıların hayatını kolaylaştırmak amaçlı bize özel bir çok ek hizmeti de ücretsiz olarak tek sayfalık özet rapor şeklinde vermektedir. Bunlara örnek vermek gerekirse hareketli ortalamalar, hissenin yabancı oranı, “golden cross” gibi önemli olaylar, temel veriler (şirket değeri, F/K oranı gibi), RSI, MACD gibi indikatörler, belli periyotlardaki dip ve zirve fiyatları diyebiliriz.

Fiyat bilgileri dahil neredeyse tüm veriyi Trading View, NetDania ve Yahoo Finance’ın  yayınladığı resmî API’lar ile sağladığımız için en fazla 24 saatlik gecikme söz konusu olabilir. Bu global çaptaki servislerin kusuru değildir. Borsa verileri ücretlidir ve eşanlı öğrenmek isterseniz kurumunuzdan lisans almanız gerekir.

Fiyat konusu başta olmak üzere, yatırımlarınızı yönlendirmek konusunda da sizlere yardımcı olamıyoruz. Hiçbir şekilde bizden al-sat-tut gibi telkinler almayacağınızı bilmenizi isteriz. Bunlar dışında geniş bir perspektif ile borsaya ve hisselere bakmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

Son olarak, yatırımcı yada analist fark etmeksizin bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Burada herkese yer var 🙂

Hisse senedi otomatik al-sat robotu