Hakkımızda

Öncelikle sizi burada görmek güzel…

BorsaUp.com sitesi bağımsız olarak çalışır. Bir çok teknik analizcinin kendi alanlarında fakat halka açık olarak yayımlanan çalışmaları vardır. Bu çalışmalar internette dağınık olarak bulunur. Siz bu kişileri ancak tesadüf eseri yada araştırma yaparak tanıyabilirsiniz. BorsaUp ise analistler ve yatırımcılar arasında bir köprü vazifesi görmektedir. BorsaUp hiç analiz yapmaz, ancak taktir edilen analizleri şimdilik sadece Twitter ve BorsaUP.com web sitesinde paylaşır. Bu teknik analizlere ulaşmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca takipçi olmak da analizlerden bildirim almak adına güzel bir yoldur.

Bütün bunların yanında BorsaUP yatırımcıların hayatını kolaylaştırmak amaçlı bize özel bir çok ek hizmeti de ücretsiz vermektedir. Bunlara örnek vermek gerekirse hareketli ortalamalar, hissenin yabancı oranı, “golden cross” gibi önemli olaylar, temel veriler (şirket değeri, F/K oranı gibi), RSI, MACD gibi indikatörler, belli periyotlardaki dip ve zirve fiyatları diyebiliriz.

Fiyat bilgileri dahil neredeyse tüm veriyi Trading View, NetDania ve Yahoo Finance’ın  yayınladığı resmi API’lar ile sağladığımız için 24 saatlik gecikme söz konusu olabilir. Bu global çaptaki servislerin kusuru değildir. Borsa verileri ücretlidir ve eşanlı öğrenmek isterseniz kurumunuzdan lisans almanız gerekir.

Fiyat konusu başta olmak üzere, yatırımlarınızı yönlendirmek konusunda da sizlere yardımcı olamıyoruz. Hiçbir şekilde bizden al-sat-tut gibi telkinler almayacağınızı bilmenizi isteriz. Bunlar dışında geniş bir perspektif ile borsaya ve hisselere bakmak için bizi takip etmeyi unutmayın.

Son olarak, yatırımcı yada analist fark etmeksizin bize ulaşmaktan çekinmeyiniz.

Burada herkese yer var 🙂

Scroll to Top

BorsaUP Kullanım Şartları

♥ SİTEYE GİRMEK İÇİN METNİ KAYDIRINIZ

BorsaUP.com sitesi ve web sitemizde ilan edilen sosyal medya sayfaları BorsaUP olarak anılacaktır.

BorsaUP web sitesinde yer alan her türlü bilgi, veri ve analizlerin doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmez; hata, eksik bilgi veya güncellenme gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir. BorsaUP, her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya yayından kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek ve eğitim amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette BorsaUP’ın herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile ve bu sebeple uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolayısıyla oluşacak zarar, maddi ve/veya manevi kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette BorsaUP sorumlu tutulamayacak ve hiçbir şekil ve surette her ne nam altında olursa olsun BorsaUP’tan talepte bulunulmayacaktır.

BorsaUP Web Sitesi’nde yer alabilecek herhangi bilgi, istatistiki şekil ve değeri, BorsaUP bunlara içerik olarak yer verdiğinde herhangi bir yatırım aracını tavsiye eder anlamına gelmediği gibi böyle bir tercih ve temsil amacı ve yetkisi de taşımamaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

BorsaUP, kendi sitesi üstünden yapılan ve zarar doğurabilecek her türlü haberleşmeyi, yayını, bilgi aktarımını istediği zaman kesme hakkını ve gereken koşullar oluştuğu takdirde abone mesajlarını silme, aboneyi servislerden menetme ve aboneliğine son verme hakkını saklı tutar. (Abone: takipçi veya ziyaretçi şeklinde olabilir)

BorsaUP sitesini ziyaret ettiğinizde bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmeyi reddetmek ve web sitesinden çıkma hakkınız vardır.