KAZANANLAR KULÜBÜ
Bu Hafta BorsaUP'da Gördüğünüz Bazı Teknik Analizlerin Performansları
AFYON 24.42 - 31.68
CEOEM 21.85 - 36.41
VKGYO 18.01 - 22.99
SKTAS 16.47 - 18.88
BSOKE 14.69 - 17.48
ADEL 10.66 - 13.13
POLHO 10.23 - 10.23
IHLGM 9.68 - 10.97
KARSN 9.57 - 9.9
PAPIL 8.5 - 8.75
SODA 7.5 - 6.53

ROCKSTARS
andebi volkan05 BatuhanCakmak EnginErdebil melihbey muratkayax BistTrader OguzhanSengor


Kazananlar Kulübü'nde piyasa profesyonellerinin de kullandığı teknik analizler ile başarıya ulaşmış analizlerimizin ölçülebilir değerlerini paylaşıyoruz. Yukarıda belirtilen rakamlar analiz yapıldığındaki değer baz alınarak pozitif hareketlerin yüzdesini (%) ifade eder. İlk sayı güncel fiyata göre yüzdeyi, ikinci sayı ise bu haftaki en yüksek fiyat(maksimum kazanç) üzerinden görülen en fazla yüzdeyi belirtir. YASAL UYARI: Bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Grafikler eğitim ve istatistik amacıyla paylaşılır.

TAKİPTE KALIN - Twitter/BorsaUP

Not: Kutular bağlantılara sahiptir. Kutulara tıklayıp son analizlere ulaşabilirsiniz.

Scroll to Top

BorsaUP Kullanım Şartları

♥ SİTEYE GİRMEK İÇİN METNİ KAYDIRINIZ

BorsaUP.com sitesi ve web sitemizde ilan edilen sosyal medya sayfaları BorsaUP olarak anılacaktır.

BorsaUP web sitesinde yer alan her türlü bilgi, veri ve analizlerin doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmez; hata, eksik bilgi veya güncellenme gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir. BorsaUP, her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya yayından kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek ve eğitim amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette BorsaUP’ın herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile ve bu sebeple uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolayısıyla oluşacak zarar, maddi ve/veya manevi kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette BorsaUP sorumlu tutulamayacak ve hiçbir şekil ve surette her ne nam altında olursa olsun BorsaUP’tan talepte bulunulmayacaktır.

BorsaUP Web Sitesi’nde yer alabilecek herhangi bilgi, istatistiki şekil ve değeri, BorsaUP bunlara içerik olarak yer verdiğinde herhangi bir yatırım aracını tavsiye eder anlamına gelmediği gibi böyle bir tercih ve temsil amacı ve yetkisi de taşımamaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

BorsaUP, kendi sitesi üstünden yapılan ve zarar doğurabilecek her türlü haberleşmeyi, yayını, bilgi aktarımını istediği zaman kesme hakkını ve gereken koşullar oluştuğu takdirde abone mesajlarını silme, aboneyi servislerden menetme ve aboneliğine son verme hakkını saklı tutar. (Abone: takipçi veya ziyaretçi şeklinde olabilir)

BorsaUP sitesini ziyaret ettiğinizde bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmeyi reddetmek ve web sitesinden çıkma hakkınız vardır.