#TUKAS ANALİZİ..

Analizi 30 Haziran 2020 tarihinde paylaşan ⭐ OguzhanSengor [tüm analizleri]Twitter/OguzhanSengor • TUKAS için yapılan en güncel analizi inceliyorsunuz.

Aşağdaki resim küçük görünüyorsa yakınlaştırın.
[TUKAS Gelişmiş Teknik Analiz Grafiği]

TUKAS GIDA hisse fiyatı üzerinden yorum ve grafik ile teknik analiz yapan OguzhanSengor (tr.tradingview.com/u/OguzhanSengor)

TUKAS hissesi detaylar

TUKAS GIDA (TUKAS)

#TUKAS’ın yaşadığı büyük düşüşten sonra dipten dönüş sinyali aradığını söyleyebiliriz.. Hissede bir süredir yatay bir seyir gözlemliyoruz ve teknik çerçevede bazı önemli göstergeler dikkat çekiyor.. Günlük grafikte; #TUKAS ma10 ve ma20’nin üzerinde fiyatlanmaya çalışıyor, dikkatle takip edilmeli.. Ayrıca divergence indikatörü aşırı satım bölgesinde bulunuyor, söz konusu göstergenin #TUKAS özelinde; bilhassa hissenin yaşadığı sert satışlardan sonra dip teyidi alma aşamasında oldukça anlamlı çalıştığını rahatlıkla gözlemliyoruz.. Bunların yanında vortex göstergesinde (1.01) referans değeri yükseliş onayı doğrultusunda öncü bir sinyal olarak değerlendirilebilir, dikkatle izlenmesinde fayda olduğunu düşünüyorum.. Önemli noktaları grafikte bulabilirsiniz.. Teknik analiz çalışmasıdır.. Yatırım tavsiyesi değildir.. Herkese bol kazançlar..

Not: Spk kuralları gereği bu analiz de dahil tüm analizler, analizleri yapanlar tarafından satın alınan hisseler değildir. Fakat analist elinde bu hisse olsa bile 5 iş günü kuralına tabidir ve analizden sonraki 5 gün işlem yapmayacağını taahhüt eder.

Diğer TUKAS GIDA (TUKAS) analizleri sayfasında birden fazla analiz bulunabilir. Ayrıca tüm teknik analizlere de bakabilirsiniz. Bunların yanında teknik/temel analizlerin size bildirim olarak düşmesi için abonelik sayfasına bakın.

Bu TUKAS analizini beğendin mi? Haydi, Twitter`da paylaş

Grafikle beraber paylaşım yapmak için aşağıdakini ReTweet yapabilirsin ↙


Ali Amca henüz #TUKAS almadı. Her gün fiyatı izliyor...


Ayrıca twitter.com/BorsaUP adresinden bizi takip edebilir, çan simgesi ile bildirimleri açarak anında haberdar olabilirsin...

Scroll to Top

BorsaUP Kullanım Şartları

♥ SİTEYE GİRMEK İÇİN METNİ KAYDIRINIZ

BorsaUP.com sitesi ve web sitemizde ilan edilen sosyal medya sayfaları BorsaUP olarak anılacaktır.

BorsaUP web sitesinde yer alan her türlü bilgi, veri ve analizlerin doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmez; hata, eksik bilgi veya güncellenme gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir. BorsaUP, her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya yayından kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek ve eğitim amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette BorsaUP’ın herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile ve bu sebeple uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolayısıyla oluşacak zarar, maddi ve/veya manevi kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette BorsaUP sorumlu tutulamayacak ve hiçbir şekil ve surette her ne nam altında olursa olsun BorsaUP’tan talepte bulunulmayacaktır.

BorsaUP Web Sitesi’nde yer alabilecek herhangi bilgi, istatistiki şekil ve değeri, BorsaUP bunlara içerik olarak yer verdiğinde herhangi bir yatırım aracını tavsiye eder anlamına gelmediği gibi böyle bir tercih ve temsil amacı ve yetkisi de taşımamaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

BorsaUP, kendi sitesi üstünden yapılan ve zarar doğurabilecek her türlü haberleşmeyi, yayını, bilgi aktarımını istediği zaman kesme hakkını ve gereken koşullar oluştuğu takdirde abone mesajlarını silme, aboneyi servislerden menetme ve aboneliğine son verme hakkını saklı tutar. (Abone: takipçi veya ziyaretçi şeklinde olabilir)

BorsaUP sitesini ziyaret ettiğinizde bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmeyi reddetmek ve web sitesinden çıkma hakkınız vardır.