ALKIM Çalışma

Analizi 28 Haziran 2020 tarihinde paylaşan streak35 [tüm analizleri] • ALKIM için yapılan en güncel analizi inceliyorsunuz.

Aşağdaki resim küçük görünüyorsa yakınlaştırın.
[ALKIM Gelişmiş Teknik Analiz Grafiği]

ALKIM KIMYA hisse fiyatı üzerinden yorum ve grafik ile teknik analiz yapan streak35 (tr.tradingview.com/u/streak35)

ALKIM hissesi detaylar

ALKIM KIMYA (ALKIM)

BIST:ALKIM Eski zirve için önümüzdeki hafta bir hareket başlayabilir (E Dalgası) Dirençler : 13,75 – 14,12 , 14,38 Destekler : 12,87 – 12,59 – 12,06 14,38 üstü kapanışlarda ilk hedef 16,53 Yatırım tavsiyesi değildir, İyi pazarlar herkese

Not: Spk kuralları gereği bu analiz de dahil tüm analizler, analizleri yapanlar tarafından satın alınan hisseler değildir. Fakat analist elinde bu hisse olsa bile 5 iş günü kuralına tabidir ve analizden sonraki 5 gün işlem yapmayacağını taahhüt eder.

Diğer ALKIM KIMYA (ALKIM) analizleri sayfasında birden fazla analiz bulunabilir. Ayrıca tüm teknik analizlere de bakabilirsiniz. Bunların yanında teknik/temel analizlerin size bildirim olarak düşmesi için abonelik sayfasına bakın.

Bu ALKIM analizini beğendin mi? Haydi, Twitter`da paylaş

Grafikle beraber paylaşım yapmak için aşağıdakini ReTweet yapabilirsin ↙


Ali Amca henüz #ALKIM almadı. Her gün fiyatı izliyor...


Ayrıca twitter.com/BorsaUP adresinden bizi takip edebilir, çan simgesi ile bildirimleri açarak anında haberdar olabilirsin...

Scroll to Top

BorsaUP Kullanım Şartları

♥ SİTEYE GİRMEK İÇİN METNİ KAYDIRINIZ

BorsaUP.com sitesi ve web sitemizde ilan edilen sosyal medya sayfaları BorsaUP olarak anılacaktır.

BorsaUP web sitesinde yer alan her türlü bilgi, veri ve analizlerin doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmez; hata, eksik bilgi veya güncellenme gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir. BorsaUP, her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya yayından kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek ve eğitim amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette BorsaUP’ın herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile ve bu sebeple uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolayısıyla oluşacak zarar, maddi ve/veya manevi kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette BorsaUP sorumlu tutulamayacak ve hiçbir şekil ve surette her ne nam altında olursa olsun BorsaUP’tan talepte bulunulmayacaktır.

BorsaUP Web Sitesi’nde yer alabilecek herhangi bilgi, istatistiki şekil ve değeri, BorsaUP bunlara içerik olarak yer verdiğinde herhangi bir yatırım aracını tavsiye eder anlamına gelmediği gibi böyle bir tercih ve temsil amacı ve yetkisi de taşımamaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

BorsaUP, kendi sitesi üstünden yapılan ve zarar doğurabilecek her türlü haberleşmeyi, yayını, bilgi aktarımını istediği zaman kesme hakkını ve gereken koşullar oluştuğu takdirde abone mesajlarını silme, aboneyi servislerden menetme ve aboneliğine son verme hakkını saklı tutar. (Abone: takipçi veya ziyaretçi şeklinde olabilir)

BorsaUP sitesini ziyaret ettiğinizde bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmeyi reddetmek ve web sitesinden çıkma hakkınız vardır.